Życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !

Życzą

Dyrektor oraz pracownicy

Publicznego Przedszkola nr 11

w Pile

Rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo!

Prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI ORGANIZACJI OPIEKI NAD DZIEĆMI

W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 11 W PILE
W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

Zarządzenie Dyrektora z dnia 26 sierpnia 2020 r. w sprawie zasad pobytu dziecka w Publicznym Przedszkolu Nr 11 w Pile w okresie epidemii COVID-19 - do pobrania.

Informujemy iż w pierwszych dniach dziecko z grupy najmłodszej, Biedronek, może wejść do szatni z jednym opiekunem aby ułatwić dzieciom nowoprzyjętym adaptację. Opiekun musi mieć maseczkę, a po wejściu do hollu zdezynfekować ręce.

Z dniem 1 września dziecko przynosi do przedszkola:

Biedronki - podpisane kapcie ze sztywną piętą, worek z piżamką, chusteczki higieniczne w kartoniku, opakowanie chusteczek mokrych, ubrania na zmianę, szczotkę do włosów dla dziewczynek.

Jagódki - podpisane kapcie ze sztywną piętą, worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka z krótkim rękawkiem, spodenki), chusteczki higieniczne w kartoniku, ubrania na zmianę.

Motylki - podpisane kapcie ze sztywną piętą, worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka z krótkim rękawkiem, spodenki), chusteczki higieniczne w kartoniku, ubrania na zmianę.

Stokrotki - podpisane kapcie ze sztywną piętą, worek ze strojem gimnastycznym (biała koszulka z krótkim rękawkiem, spodenki), chusteczki higieniczne w kartoniku, ubrania na zmianę.

Do odwołania w przedszkolu nie myjemy zębów - nie ma potrzeby przynosić szczoteczki, pasty do zębów i kubka.

Zebranie z rodzicami

Stokrotki dnia 9 września 2020 roku (środa) o godz 16.00

Jagódki dnia 9 września 2020 roku (środa) o godz. 16.30

Biedronki dnia 10 września 2020 roku (czwartek) o godz. 16.00

Motylki dnia 10 września 2020 roku (czwartek) o godz. 16.30

Zapraszamy!

Zebranie tylko dla rodziców, bez udziału dzieci.

Witamy po wakacjach

Wakacje dobiegły końca i nadszedł czas powrotu do przedszkola!

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2020/2021 z całego serca witamy wszystkich przedszkolaków. Zarówno tych, którzy awansowali do starszych grup oraz nowe dzieci, które pierwszy raz zawitały w naszym przedszkolu.

Szczególnie ciepło witamy wszystkie Maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.

Życzymy Wam szybkiej adaptacji i mnóstwo uśmiechu.

Życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł wiele nowych przygód, radości, przedszkolnych przyjaźni, beztroskiej zabawy i uśmiechów od ucha do ucha!

Wszystkim pracownikom przedszkola życzymy aby kolejny rok przyniósł mnóstwo satysfakcji z wykonywanej pracy.

Życzą

Dyrektor oraz pracownicy

Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile

Praca zdalna w Publicznym Przedszkolu nr 11 w Pile

Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji Publiczne Przedszkole nr 11 w Pile wprowadza pracę zdalną. W okresie od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania zadania  szkół i przedszkoli są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Na bieżąco nauczycielki poszczególnych grup będą proponować dzieciom zadania do wykonania przez dzieci w domu przy pomocy rodziców oraz informować o dostępnych materiałach, sposobach i formach realizacji podstawy programowej.

Zapraszamy do zakładki PRACA ZDALNA    https://pp11.pila.pl/praca-zdalna