Wakacje

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, kart pracy, zajęć i porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Państwu udanego wypoczynku, radości z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Dobrej zabawy, leniuchowania w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni, pełni zapału do pracy i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2018/2019.

Dyrekcja oraz pracownicy Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile

Publiczne Przedszkole nr 11 otwarte w lipcu

Szanowni Rodzice,

z powodu dużej ilości zgłoszeń dzieci do przedszkoli dyżurujących w miesiącu lipcu zostaje uruchomione Publiczne Przedszkole Nr 11 w Pile. Informujemy, że nabór na lato skończył się 17 czerwca br.

Uroczyste zakończenie roku

Informujemy iż uroczyste pożegnanie 6-latków z przedszkolem odbędzie się:

grupa Pszczółki 14.06.2019 (piątek) o godzinie 15.00

grupa Stokrotki 18.06.2019 (wtorek) o godzinie 15.00

Dzień otwarty dla dzieci nowo przyjętych

Uwaga Rodzice dzieci nowo przyjętychI

Dnia 13 czerwca 2019 roku (czwartek) od godziny 16.00-17.00 odbędzie się w naszym przedszkolu "Dzień Otwarty" dla dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2019/2020.

Serdecznie zapraszamy!

Uwaga Rodzice! Zmiana w planie pracy pilskich przedszkoli i żłobka w okresie lipiec/sierpień 2019

PLAN PRACY PILSKICH PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKA W OKRESIE - zmiana

LIPIEC / SIERPIEŃ 2019

Drodzy Rodzice!

W związku z inwestycjami, które będą prowadzone w przedszkolach konieczne jest dokonanie zmian w dyżurach w okresie wakacji. Za utrudnienia przepraszamy.

W sierpniu z powodów organizacyjnych (przygotowanie przedszkoli do nowego roku szkolnego 2019/2020) będą dyżurowały do 27 sierpnia 2019 r.

l.p.

Plan dyżurów w lipcu 2019 r

Plan dyżurów w sierpniu 2019 r

(do 27 sierpnia)

1.

Publiczne Przedszkole nr 1

2.

Publiczne Przedszkole nr2

Przedszkole nr17

3.

Publiczne Przedszkole nr 7

Przedszkole nr14

4.

Publiczne Przedszkole nr 3

Przedszkole nr16

ŻŁOBEK nr 1

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu

Wniosek  o przyjęcie dziecka do przedszkola na  okres wakacji rodzice/opiekunowi prawni składają bezpośrednio do wybranego przedszkola mającego dyżur. Wniosek pobiera się w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko w terminie  od 13 maja 2019 r. – do 17.06.2019 r.

Informacja o ilości wolnych miejsc w roku szkolnym 2019/2020

Informujemy iż przy naborze na rok szkolny 2019/2020 Przedszkole dysponuje 9 wolnymi miejscami.

Zawieszenie strajku

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

Zgodnie z decyzją Związku Nauczycielstwa Polskiego o zawieszeniu ogólnopolskiego strajku z dniem 27 kwietnia 2019 roku, uprzejmie informuję, iż od dnia 29 kwietnia 2019 r. wznowione zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze zgodnie z obowiązującym harmonogramem dnia w przedszkolu.

Jednocześnie pragnę serdecznie podziękować tym Rodzicom, którzy w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji okazali zrozumienie i wsparcie.

Z ogromną przyjemnością oczekujemy na nasze Dzieci od dnia 29 kwietnia 2019 roku (poniedziałek).

Dyrektor Ewa Ratajczyk

Deklaracje o chęci kontynuowania wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020

Drodzy Rodzice,

od 15-24.04.2019 zaczyna się przyjmowanie deklaracji rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola o chęci kontynuowania wychowamia przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym 2019/2020. Prosimy o dostarczanie deklaracji w w/w okresie. Formularz deklaracji dostępny jest na stronie Przedszkola w zakładce NABÓR lub w Przedszkolu.

Strajk

Informacja z dnia 5 kwietnia 2019 roku - W związku z zapowiadanym na 8 kwietnia strajkiem informuję, że z powodu nieobecności nauczycieli przedszkole będzie zamknięte do odwołania ze względu na brak możliwości zorganizowania zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, co zostało uzgodnione z organem prowadzącym. Zwracam się do Państwa z prośbą o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i zorganizowanie opieki dla swoich dzieci

Ewa Ratajczyk

Informacja o strajku z dnia 1 kwietnia 2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

w związku z zapowiedzianym na 8 kwietnia (poniedziałek) 2019 r. strajkiem informuję, że z powodu nieobecności nauczycieli

i pracowników administracji i obsługi przedszkole będzie zamknięte do odwołania.

Zwracam się do Państwa z prośbą o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i zorganizowanie opieki dla swoich dzieci.

/-/ Ewa Ratajczyk

dyrektor

Nabór na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Składanie wniosków do przedszkola wraz z załącznikami na nowy rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie w dniach 29.04-10.05.2019.

Konsultacje miesięczne

W każdą ostatnią środę miesiąca nauczycielki wszystkich grup zapraszają rodziców na konsultacje w godzinach

od 16.00 do 17.00.

Konsultacje z logopedii będą odbywać się na pisemne zaproszenie.