Zebranie Rady Rodziców

Dnia 23 października o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Serdzecznie zapraszamy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty

składamy serdeczne podziękowania za trud wkładany

w nauczanie oraz wychowanie dzieci.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych
oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Zbiórka dla zwierząt

Zebranie z rodzicami

Dnia 12 września 2018 (środa) o godz 16.30 odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci wszystkich grup przedszkolnych. Zapraszamy!

Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach

Już 15 września br. w Centrum Handlowym VIVO! Piła odbędzie się „Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach”. Zarówno dzieci, jak i dorośli, w godz. 12.00-18.00 będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach organizowanych w ramach ogólnopolskich spotkań promujących bezpieczeństwo na drogach.

W trakcie spotkania dzieci będą uczestniczyć w zaplanowanych strefach:

• specjalnej symulacyjnej zebrze tj. pasach dla pieszych nauczą się w jaki sposób prawidłowo przechodzić przez jezdnie. Każda osoba, która prawidłowo zda instruktaż otrzyma odznakę wzorowego pieszego. W ten sposób najmłodsi uczestnicy będą mogli przećwiczyć jak zachować się na jezdni np. w drodze do szkoły.

• kolejna strefa edukująca w zakresie bezpieczeństwa „Miasteczko edukacyjne” - tutaj z wykorzystaniem specjalnej maty i znaków drogowych uczestnicy będą mogli szczegółowo zapoznać się z przepisami ruchu drogowego.

• specjalny tor, gdzie będzie można na własnej skórze przekonać się „jak widzi pijany kierowca” i jak wielkie stwarza zagrożenie. Organizatorzy spotkań chcą uświadomić zarówno dorosłych, jak i młodzież, że nawet niewielka ilość alkoholu, czy też środków odurzających może być przyczyną poważnego wypadku prowadzącego do śmierci.

Co roku na polskich drogach ginie ok. 3 tys. osób. Warto zwrócić uwagę, że do zdarzeń tych dochodzi głównie przy dobrych warunkach atmosferycznych i na prostej drodze. Często kierowcy przeceniają swoje umiejętności.

Bez względu jaką funkcję pełnimy w ruchu drogowym czy jesteśmy kierowcami, czy też pieszymi bądźmy ostrożni i już dziś zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach naszych dzieci. Edukacja dotycząca prawidłowego zachowania na drodze jest podstawowym elementem umożliwiającym uchronienie dziecka przed kolizją oraz wypadkiem drogowym.

„Akcja Stop. Bezpieczni na Drogach”.

Miejsce: Centrum Handlowe VIVO!

Dzień: 15 września 2018 r.

Godzina: 12:00 - 18:00

Zapraszamy.

Witamy po wakacjach

Wakacje dobiegły końca i nadszedł czas powrotu do przedszkola!

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2018/2019 z całego serca witamy wszystkich przedszkolaków. Zarówno tych, którzy awansowali do starszych grup oraz nowe dzieci, które pierwszy raz zawitały w naszym przedszkolu.

Szczególnie ciepło witamy wszystkie Maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.

Życzymy Wam szybkiej adaptacji i mnóstwo uśmiechu.

Życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł wiele nowych przygód, radości, przedszkolnych przyjaźni, beztroskiej zabawy i uśmiechów od ucha do ucha!

Wszystkim pracownikom przedszkola życzymy aby kolejny rok przyniósł mnóstwo satysfakcji z wykonywanej pracy.

Życzą

Dyrektor oraz pracownicy

Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile

Konsultacje miesięczne

W każdą ostatnią środę miesiąca nauczycielki wszystkich grup zapraszają rodziców na konsultacje w godzinach

od 16.00 do 17.00.

Konsultacje z logopedii będą odbywać się na pisemne zaproszenie.