Publiczne Przedszkole Nr 11 w Pile

Personel

Kadrę naszego przedszkola stanowią nauczyciele posiadający wymagane w pracy z dziećmi kwalifikacje zawodowe i stale podnoszący swoje umiejętności pedagogiczne poprzez uczestnictwo w kursach doskonalących i kwalifikacyjnych, a także warsztatach, szkoleniach i seminariach.

Ich kontakty z rodzicami i dziećmi cechuje duża komunikatywność, empatia, otwartość na zmiany i indywidualizację procesu nauczania. Nauczyciele tworzą zespół chętnie współpracujący z rodzicami.

nauczycielka_przedszkola.gif

Obecnie dyrektorem przedszkola jest

mgr Ewa Ratajczyk

 

W skład grona pedagogicznego wchodzi ośmiu nauczycieli dyplomowanych, jeden nauczyciel mianowany, trzech nauczycieli kontraktowych - w tym nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel logopeda, nauczyciel katecheta oraz nauczyciel terapii pedagogicznej.

 

 

Oprócz kadry pedagogicznej w naszym przedszkolu zatrudniony jest personel administracyjno - obsługowy, który dba o finanse placówki, wyżywienie oraz porządek, czystość i ład na terenie przedszkola. Osoby te są bardzo zaangażowane nie tylko w obowiązki czysto zawodowe, ale również współtworzą przyjemną, miłą atmosferę przedszkola uwzględniając potrzeby zarówno dzieci jak i rodziców.

Dla osób przygotowujących posiłki ważne są gusta i preferencje kulinarne naszych przedszkolaków, dlatego jedzenie jest nie tylko zdrowe, urozmaicone, ale przede wszystkim smaczne jak w kuchni domowej.

 

Data dodania: 07-02-2018